EZERLŪKI 

Ezerlūki ir īpaša māja, kas atrodas teiksmainā Zebrus ezera malā pie Ezerlūķu pilskalna, Dobeles rajonā. Tā ir viena no romantiskākajām un klusākajām vietām Zemgalē, lieliski piemērota ģimenes brīvdienām kopā ar bērniem, laiskai divvientulībai vai radošam darbam. Mājā ir divas guļamistabas, divas viesistabas, virtuve un vannas istaba ar dušu.
Ezerlūkos ir atrodamas visas mūsdienu ērtības, kas nepieciešamas ilgstošai dzīvošanai, arī tvaika saunas pirts ar zāļu aromātiem un koka kublu āra peldēm. Siena šķūnī ierīkota plaša nojume ar skatu uz ezeru un vasaras guļvietas, atsevišķa, arī ēdiena gatavošanai aprīkota ugunskura vieta. Ezerā izbūvēta plata laipa ar piestātni laivai un sauļošanās placi. Māju apkārtne bagāta lieliskām pastaigu vietām, latviskā ainava piedāvā daudzus interesantus kultūrvēsturiskos un dabas objektus.
Ir pieejami ainaviski velomaršruti. Tenisa, sporta spēļu laukumi un bērnu rotaļu laukums atrodas blakus kempingā „Niedras” (viena kilometra attālumā), licenzēta makšķerēšana ezerā, laivu un katamarānu noma laivu bāzē Mammasdaba (pus kilometra attālumā).

Ir iespējams apvienot atvaļinājumu ģimenei un darbu Rīgā (Rīga ir 80 kilometru attālumā, braucot pa Liepājas šoseju).